Customer Support Manager (Ringostat)

Кратко описание на позицията

В Ringostat се занимаваме с толкова интересни и иновативни задачи, че не успяваме да имаме скучни дни — едновременно помагаме на българските бизнеси с решения, които са единствени по рода си на територията на Източна Европа. С Ringostat проследяваме до този момент непроследими диджитал активности. Клиентите ни в България са от калибъра на Peugeot Bulgaria, Medina-med, Marketplacebg, Gaudi-ds и други.

За по-добра представа за темповете ни на развитие — през октомври 2021 имахме един активен проект в България, в момента са над 20 доволни клиенти. Следващ етап — водещо решение в България.

Във връзка с развитието на бизнеса в България, ние търсим Customer Support Manager, който:

  • ще помогне на нашите клиенти да използват услугата по възможно най-добрия начин;
  • ще отговаря на всички клиентски запитвания, като предлага подходящи решения;
  • ще може да намери ефективен начин за комуникация с всеки клиент.

Като резултат: ще помага на нашите клиенти и партньори да станат по-ефективни и рационални, използвайки нашите продукти и решения.

Задължения на тази позиция:

1. Обучение на клиенти как правилно и пълноценно да използват услугата.
2. Даване на предложения и съдействие при внедряване на допълнителни инструменти на Ringostat за решаване на клиентските проблеми.
3. Комуникация с клиентите, за да се разбере тяхната удовлетвореност от услугата.
4. Проактивна/бърза реакция при проблеми на клиента и тяхното решаване (системата за предупреждение в нашия CRM).
5. Съдействие при разрешаване на проблемни ситуации. Справяне с негативна обратна връзка в следствие от опита на клиента при използването на услугата.
6. Съвместно писане с клиента на казуси за внедряване на услугата в техните бизнес процеси.

Изисквания на тази позиция:

1. Способност и желание за общуване с хора.
2. Бързо усвояване на нови знания.
3. Тактичност. Умение да слушате и да водите разговор, имате добро чувство за хумор, фокус върху клиента.
4. Правилно изразяване в писмена и устна българска реч.
5. Владеене на английски/руски език, разговорно.

Ако умеете много повече неща - страхотно, тогава ще напреднете по-лесно и ще можете да печелите по-бързо, при това повече. Ако не, ние ще ви "подадем ръка" и ще ви научим на всичко.

Ще бъде плюс:

1. Опит в IT сферата на подобна позиция или техническо образование.
2. Представа за SEO, PPC, web-аназ, IP-телефония.
3. Опит в работата с хора като продавач на определена услуга/продукт или опит на асистентска позиция, мениджър поддръжка на клиенти.

Какво предлагаме на колегата на тази позиция:

1. Ставка и ежемесечен бонус спрямо постигнатите резултати след преминаване изпитателния срок.
2. Ясно разписана прозрачна мотивационна система.
3. Прогресивни, млади и професионални ръководители. Ние помагаме да се стигне до резултат, ако нещо не работи и не пречим на работата, ако всичко е наред.
4. Страхотен продукт, който се състои от 6 решения за маркетинг и продажби. Поддържа се наистина лесно, т.к Ringostat решава конкретни и разбираеми бизнес задачи.
5. Цял набор от предимства пред всички конкуренти.
6. Системен подход към адаптацията: имаме структуриран дневен план, в който са вложени 6 години опит в продажбите на нашия продукт в различни формати. Ще имаш и личен наставник - един от най-добрите ни специалисти по продажби.
7. Собствена вселена: затворен форум, своя Уикипедия и собствена библиотека, система за геймификация, вътрешна валута (Netpeaks) и магазин (Netpeak Store).
8. Допълнително здравно застраховане.
9. Трудов договор и 20 работни дни платен отпуск.

Кандидатстване за тази роля

Този сайт използва "бисквитки" и други технологии за проследяване, за да ви помогне да навигирате и възможността ви да предоставяте обратна връзка, да анализирате използването на нашите продукти и услуги, да помагате в нашите рекламни и маркетингови усилия за по-добро удобство на потребителите.