Junior Outreach Specialist (Netpeak)

  1. Кратко описание на позицията

    Netpeak активно търси Junior Outreach Specialist в екипа за линкбилдинг и копирайтинг. Имаме нужда от прецизни, отговорни хора, които обичат ред във всичко. Ако това важи за теб, кандидатствай през сайта и стани част от една сред най-големите маркетинг агенции в България.

  2. Видео

  3. Функционални задължения

    1. Работа по важни за отдела задачи.

    2. Изготвяне на линкбилдинг стратегии.

    3. Организиране на публикуване на статии във външни медии, постове на форуми, блогове, бизнес каталози.

    4. Взаимодействие с външни изпълнители.

    5. Навременно и качествено изпълнение на задачи от SEO отдела.

    6. Tърсене на нови медии за увеличение на базата за линкбилдинг.

  4. Основни изисквания към бъдещия колега на тази позиция

    1. Професионални знания и умения

      1. Опит работа в Google Docs, Google Spreadsheet на добро ниво.
      2. Английски език на ниво Intermediate и по-добро.
      3. Способност за правилно и ясно формулиране на мислите си писмено, без проверка в MS Word.
    2. Цели, поставени пред специалиста «Junior Outreach Specialist»

      Да развива отдела за линкбилдинг под ръководството на Head of Outreach.

    3. Критерии за оценка на резултатите от работата

      Обратна връзка от ръководители, постигане на KPI и на годишните цели на отдела.

  5. Какво предлагаме на колегата на тази позиция

    1. Възможност за получаване на безценен опит и професионално израстване.
    2. Удобен работен график: от 8 (12) до 17 (21).
    3. План за кариерно развитие.
    4. Затворен форум, Уикипедия на Netpeak и собствена библиотека.
    5. Фирмени събития и забавления.
    6. Допълнително здравно застраховане.
    7. Трудов договор и 20 работни дни платен отпуск.
  6. Описание на компанията

    Netpeak има за цел да стане водеща агенция в Източна Европа за оптимизация на сайтовеонлайн реклама и други видове ефективен онлайн маркетинг.

  7. Описание на отдела, технологиите и методите

    За 14 години работа сме създали десетки вътрешни разработки, които помагат на нас и клиентите ни да пестим време и пари на неефективни действия и рутинни задачи. Някои от софтуерите станаха самостоятелни SaaS-инструменти, помагащи на хиляди специалисти в целия свят да решават по-ефективно бизнес-задачите в сферата на дигиталния маркетинг, уеб анализ и обучение на служители. Serpstat, Ringostat, Netpeak Spider, Netpeak Checker и Academy Ocean са само част от продуктите, с които ще работите.

  8. Условия за работа

    Постоянен трудов договор.

  9. Информация за контакт с HR при въпроси

    Аделина Иванова

    a.ivanova@netpeak.net

Кандидатстване за тази роля

Този сайт използва "бисквитки" и други технологии за проследяване, за да ви помогне да навигирате и възможността ви да предоставяте обратна връзка, да анализирате използването на нашите продукти и услуги, да помагате в нашите рекламни и маркетингови усилия за по-добро удобство на потребителите.