Junior Sales Manager (Netpeak)

  1. Кратко описание на позицията

    Онлайн маркетинг агенция Netpeak търси асистент в отдел продажби, който има познания в сферата на онлайн маркетинга. Имаме нужда от активен, енергичен и умен човек, за когото трудностите по пътя към целта не са причина да спре, а възможност да намери друг начин, може би дори по-лесен и кратък.

  2. Видео

  3. Функционални задължения

    1. Обработка на входящи запитвания от сайта и телефонни обаждания (топли продажби) — 95%.
    2. Изграждане на контакти и взаимоотношения с партньори за съвместна дейност - 5%.
  4. Основни изисквания към бъдещия колега на тази позиция

    1. Професионални знания и умения

      1. Желателно е владеенето на английски език на ниво не по-ниско от Intermediate.
      2. Умение за водене на преговори.
      3. Умение за активни телефонни продажби.
      4. Умение да слушате и да разбирате клиента и потребителя.
      5. Способност за правилно и ясно излагане на мислите си писмено без проверка в Google Docs.
    2. Лични качества

      1. Умение да завърши започнатото докрай, независимо от трудностите и препятствията, които възникват по пътя.
      2. Способност за лесни бизнес запознанства.
      3. Самоорганизираност и способност за самостоятелно обучение и придобиване на нови знания (ние вярваме в принципа “Невъзможно е да научиш някого, може единствено сам да се научиш”).
      4. Умение винаги да си поставяш въпроса “Защо?” преди да направиш нещо, дори "някой да е поискал да се направи това".
      5. Умение за работа в условията на мултизадачност.
      6. Позитивно мислене, честност, отговорност, умение за работа под стрес и енергичност - това не са само думи в CV-то ви, а характеристики, които наистина трябва да са ви присъщи.
    3. Цели, поставени пред специалиста «Junior Sales Manager»

      Да консултира клиентите, отбира качествени лийдове и ги разпределя.

    4. Ще бъде плюс

      1. Базови познания за това какво е SEO и PPC.
      2. Опит на длъжността “мениджър продажби на услуги” в сферата на онлайн маркетинга.
      3. Опит в студените продажби.
      4. Образование в IT сферата.
    5. Критерии за оценка на резултатите от работата

      Количеството на обработените запитвания.

    6. Наличие на командировки

      Да, при необходимост.

  5. Какво предлагаме на колегата на тази позиция

    1. Ясно разписана прозрачна мотивационна система. Никога няма да имаш въпроси за това: "Как да печеля повече?"- винаги ще знаеш от какво зависят приходите ти и как това им се отразява.
    2. Системен подход за адаптация - имаме структуриран план, в който са вложени години опит в управлението на проекти. Ще имаш и личен наставник - един от най-добрите ни специалисти по продажби.
    3. План за твоето лично кариерно развитие.
    4. Собствена вселена: затворен форум, своя Уикипедия и собствена библиотека, система  за геймификация, вътрешна валута (нетпикси) за магазина ни (Netpeak Store).
    5. Допълнително здравно осигуряване.
    6. Удобен работен график: от 8 (12) до 17 (21) часа.
    7. Трудов договор и 20 работни дни платен отпуск.
  6. Място на специалиста в структурата на компанията

    1. Отделът, където ще работи специалистът

      Отдел работа с клиенти.

    2. На кого се подчинява този колега

      CEO и Team Lead of Sales.

    3. Предполага ли се наличие на подчинени, техен брой

      Не.

    4. Възможното кариерно развитие на тази позиция

      New Business Manager, Project Manager.

  7. Описание на компанията

    Netpeak има за цел да стане водеща агенция в Източна Европа за оптимизация на сайтовеонлайн реклама и други видове ефективен онлайн маркетинг.

  8. Описание на отдела, технологиите и методите

    За 14 години работа създали сме десетки вътрешни разработки, които помагат на нас и клиентите ни да пестим време и пари на неефективни действия и рутинни задачи. Някои от софтуерите станаха самостоятелни SaaS-инструменти, помагащи на хиляди специалисти в целия свят да решават по-ефективно бизнес-задачите в сферата на дигиталния маркетинг, уеб анализ и обучение на служители. Serpstat, Ringostat, Netpeak Spider, Netpeak Checker и Academy Ocean са само част от продуктите, с които ще работите.

  9. Условия за работа

    Постоянен трудов договор.

  10. Информация за контакт с HR при въпроси

    Аделина Иванова

    a.ivanova@netpeak.net

Кандидатстване за тази роля

Този сайт използва "бисквитки" и други технологии за проследяване, за да ви помогне да навигирате и възможността ви да предоставяте обратна връзка, да анализирате използването на нашите продукти и услуги, да помагате в нашите рекламни и маркетингови усилия за по-добро удобство на потребителите.