Sales Development Representative (Ringostat)

  1. Кратко описание на позицията

    Във връзка с развитието на бизнеса в България, ние търсим Sales Development Representative, който:

    1. Ще ни помогне да увеличим продажбите в България;
    2. Ще може да намери ефективен начин за комуникация с всеки сегмент от потенциални клиенти;
    3. Ще осигури систематично и ефективно развитие на най-обещаващите, както и на нови сегменти от потенциални потребители на Ringostat;
    4. Знае как да намери и установи контакт с хора, които взимат решения;
    5. Ще разбере стойността на нашите продукти и ще я предаде на потенциални клиенти;
    6. Ще може да се аргументира пред клиентите ни (или партньорите ни) как Ringostat ще помогне за развитието на техния бизнес и бизнеса на техните клиенти.

    Като резултат: ще помага на нашите клиенти и партньори да станат по-ефективни и рационални, използвайки нашите продукти и решения.

  2. Видео

  3. Функционални задължения

    1. Създаване и пускане на автоматизирани имейл и Linkedin кампании с помощта на специални инструменти.
    2. Осъществяване на "студени контакти" и контакти чрез Facebook/Linkedin от налична база данни.
    3. Обработка на входящи повиквания.
    4. Да се квалифицира дали клиентът (или партньорът) отговаря на нашите целеви изисквания.
    5. Организиране на демо-презентации и предаване на потенциални клиенти на Business Development Representative.
    6. Водене на пълен, своевременен и точен отчет във вътрешна CRM система.
    7. Търсене на контакти и сортиране на бази данни (не повече от 10% от работното време).
  4. Основни изисквания към бъдещия колега на тази позиция

    1. Професионални знания и умения

      1. Възможност за бързо учене. Не просто „желание за развитие“, а желание да направите всичко необходимо за това.
      2. Умение и желание за общуване с хора и да им помагаш. Подход ориентиран към клиента.
      3. Способност за бързо намиране на информация в Google, Facebook, Linkedin.
      4. Опит при работата с компютър и облачни услуги.
      5. Правилно изразяване в писмена и устна реч (българска).
      6. Владеене на английски език, минимум ниво upper intermediate.

      Ако умеете много повече неща - страхотно, тогава ще напреднете по-лесно и ще можете да печелите по-бързо, при това повече.

    2. Цели, поставени пред специалиста «Sales Development Representative»

      1. Помощ за популяризиране и мащабиране на услугите на Ringostat в България.
      2. Помощ за развитие на бизнеса на нашите клиенти да стане по-ефективен и рационален, използвайки нашите продукти и решения.
    3. Ще бъде плюс

      1. Опит в b2b продажби.
      2. Опит в продажбите на софтуер / CRM услуги  / телефонни услуги на корпоративни клиенти.
      3. Опит в телекомуникациите.
      4. Опит за работа със CRM системи.
      5. Знания в областта на дигиталния маркетинг (Google Analytics,Google Ads).
    4. Критерии за оценка на резултатите от работата

      1. Основен KPI: Изпълнение на месечния план за възложени демо-презентации от Business Development Representative.
      2. Допълнителен KPI:
        1. Изпълнение на дневния план за разговори и други комуникации.
        2. Конверсия на първоначалния контакт с клиента (партньор) към демо презентация.
    5. Наличие на командировки

      Възможност за пътуване за посещение на професионални събития.

  5. Какво предлагаме на колегата на тази позиция

    1. Ставка и ежемесечен бонус спрямо постигнатите резултати след преминаване изпитателния срок.
    2. Ясно разписана прозрачна мотивационна система. Никога няма да имаш въпроси за това: "Как да печеля повече?"- винаги ще знаеш от какво зависят приходите ти и как това им се отразява.
    3. Собствена вселена: затворен форум, своя Уикипедия и собствена библиотека, система  за геймификация, вътрешна валута (нетпикси) и магазин (Netpeak Store).
  6. Място на специалиста в структурата на компанията

    1. Отделът, където ще работи специалистът

      Отдел работа с клиенти.

    2. Брой на колегите в отдела

      14

    3. На кого се подчинява този колега

      Business Development Representative

    4. Възможното кариерно развитие на тази позиция

      Разписана кариерна пътека за преход от Junior Sales Development Representative до Senior Sales Development Representative.

    5. Продължителност на изпитателния срок

      2 месеца, които са платени.

  7. Описание на компанията

    Ringostat - това са 7 продукта за анализ и продажби, които са обединени в една екосистема. През последните две години всяко тримесечно получаваме наградата "High Performer" на реномираната услуга за обратна връзка G2 и сме сред 15-те най-добри услуги в света в нашата категория. Също така ние сме единственият официален технологичен партньор на Google Analytics сред подобни услуги в Източна Европа. В момента клиенти на Ringostat са 1000 бизнеса по целия свят, сред които Peugeot, Mercedes-Benz, Jooble и други. Нашата мисия: да направим бизнеса на клиентите рационален и ефективен.

  8. Описание на отдела, технологиите и методите

    1. Прогресивни, млади и професионални ръководители. Ние помагаме да се стигне до резултат, ако нещо не работи и не пречим на работата, ако всичко е наред.
    2. Страхотен продукт, който е наистина лесен за продажба, защото Ringostat решава конкретни и разбираеми бизнес задачи.
    3. Цял набор от предимства пред всички конкуренти, особено в България.
    4. Системен подход към адаптацията: имаме структуриран дневен план, в който са вложени 6 години опит в продажбите на нашия продукт в различни формати. Ще имаш и личен наставник - един от най-добрите ни специалисти по продажби.
  9. Условия за работа

    1. Удобен график: от 8 (12) до 17 (21).
    2. Трудов договор и 20 календарни дни платен отпуск.
  10. Информация за контакт с HR при въпроси

    Ирина

    Telegram: https://t.me/destiny_netpeak

    i.semenda@netpeak.group

Кандидатстване за тази роля

Този сайт използва "бисквитки" и други технологии за проследяване, за да ви помогне да навигирате и възможността ви да предоставяте обратна връзка, да анализирате използването на нашите продукти и услуги, да помагате в нашите рекламни и маркетингови усилия за по-добро удобство на потребителите.