SEO Тext Еditor (Netpeak)

  1. Кратко описание на позицията

    Netpeak активно търси Редактор на SEO текстове в екипа за линкбилдинг и копирайтинг. Имаме нужда от прецизни отговорни хора, които имат отлични познания по пунктуация, правопис, граматика и словоред. Ако виждаш грешките, без много да мислиш, знаеш правилата отлично и не бъркаш Я с ЯТ, това важи за теб.

  2. Видео

  3. Функционални задължения

    1. Проверка на технически грешки в текстовете.
    2. Проверка за наличие на латински букви сред кирилицата в текстовете.
    3. Проверка за уникалност на текста.
    4. Проверка за правилно изпълнение на всички допълнителни изисквания, подадени от маркетолозите – наличност на ключови думи, анкори, линкове и др.
    5. Редактиране на правопис, пунктуация, словоред, граматика.
    6. Комуникация с копирайтъри и редактори по всички работни въпроси, както и за извършване на допълнителни редакции по текстове от страна на копирайтърите.
    7. Разпределяне на задачи към копирайтъри.
  4. Основни изисквания към бъдещия колега на тази позиция

    1. Професионални знания и умения

      1. Познания или опит в работата с Google Docs, Google Spreadsheet.
      2. Способност за правилно и ясно формулиране на мислите си писмено без проверка в MS Word.
    2. Цели, поставени пред специалиста «SEO Тext Еditor»

      Да развива отдела за Линкбилдинг и Копирайтинг под ръководството на Head of Copywriting.

    3. Критерии за оценка на резултатите от работата

      Обратна връзка от ръководители, постигане на KPI и на годишните цели на отдела.

  5. Какво предлагаме на колегата на тази позиция

    1. Възможност за получаване на безценен опит и професионално израстване.
    2. Удобен работен график: от 8 (12) до 17 (21).
    3. План за кариерно развитие.
    4. Затворен форум, Уикипедия на Netpeak и собствена библиотека.
    5. Фирмени събития и забавления.
    6. Допълнително здравно застраховане.
    7. Трудов договор и 20 работни дни платен отпуск.
  6. Описание на компанията

    Netpeak има за цел да стане водеща агенция в Източна Европа за оптимизация на сайтовеонлайн реклама и други видове ефективен онлайн маркетинг.

  7. Описание на отдела, технологиите и методите

    За 14 години работа сме създали десетки вътрешни разработки, които помагат на нас и клиентите ни да пестим време и пари на неефективни действия и рутинни задачи. Някои от софтуерите станаха самостоятелни SaaS-инструменти, помагащи на хиляди специалисти в целия свят да решават по-ефективно бизнес-задачите в сферата на дигиталния маркетинг, уеб анализ и обучение на служители. Serpstat, Ringostat, Netpeak Spider, Netpeak Checker и Academy Ocean са само част от продуктите, с които ще работите.

  8. Условия за работа

    Постоянен трудов договор.

  9. Информация за контакт с HR при въпроси

    Аделина Иванова

    a.ivanova@netpeak.net

Кандидатстване за тази роля

Този сайт използва "бисквитки" и други технологии за проследяване, за да ви помогне да навигирате и възможността ви да предоставяте обратна връзка, да анализирате използването на нашите продукти и услуги, да помагате в нашите рекламни и маркетингови усилия за по-добро удобство на потребителите.